Fundacja Likejon - nagłówek
Strona startowa!  

Zarząd i Rada Fundacji

Zarząd

Robert Fatyga - Prezes Zarządu

Ekonomista z wykształcenia. Swoje wieloletnie doświadczenie jako specjalista ds. handlu i analityk zdobywał w największych instytucjach finansowych w Polsce. Wieloletni trener i coach. Ekspert kontroli i audytów wewnętrznych, a także ryzyka finansowego. Niezwykle uczynny i nade wszystko kulturalny. Cechuje go duża dokładność, cierpliwość i determinacja w tym co robi. Robert ma specyficzne poczucie humoru, od którego jednych bolą głowy, a innych brzuchy. Zawsze jest w 100% skupiony na swojej pracy. Pierwszy przychodzi i ostatni wychodzi z Fundacji. Punktualność to jego dewiza. Ma bzika na punkcie wycieczek rowerowych, czym zdążył już zarazić większość współpracowników. Jego drugą pasją jest fotografia, nie oszczędza więc na dobrym sprzęcie, ani na czasie spędzonym z aparatem w ręku.

Rada Fundacji

Karol Malinowski - Przewodniczący Rady Fundacji, fundator

Informatyk z wykształcenia i zamiłowania. Współzałożyciel Fundacji. Ma ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu i realizacji projektów IT dla największych firm produkcyjnych w kraju. Projektant systemów webowych. Trener autorskich szkoleń informatycznych. Specjalista optymalizacji procesów biznesowych przedsiębiorstw. Jest osobą konkretną i wymagającą, zwłaszcza od samego siebie. W krytycznych sytuacjach staje na rzęsach co jest przydatną cechą w branży IT. Przewodniczy burzom mózgów wywracając przyjęte założenia do góry nogami. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić i rozwiązać problem, który wcześniej wydawał się trudny i złożony. Karol wszystkich mobilizuje do pracy, ale po jej zakończeniu zamienia się w prowodyra dobrej zabawy. Jest zapalonym żeglarzem. Rokrocznie planuje kolejne rejsy, głównie po akwenie Morza Śródziemnego.

Maciej Knap - Członek Rady Fundacji, fundator

Z wykształcenia jest politologiem. Od ponad 8 lat zajmuje się projektami UE. Wieloletni ekspert w Regionalnym Ośrodku EFS w Lublinie. Współzałożyciel Fundacji, w której na co dzień koordynuje prace zespołu związane z przygotowaniem i realizacją projektów UE, a także prowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania środków europejskich, pisania i zarządzania projektami oraz sprawozdawczości. Dotąd rozpracowuje problem, aż go rozwiąże. Niezwykle krytyczny i niekonwencjonalny. Często rzuca nowe światło na projekty. Na ogół za dużo nie mówi, ale jego rzadkie i krótkie komentarze zawsze trafiają w sedno sprawy, niejednokrotnie rozbawiając wszystkich wokół. Maciek uwielbia podróże, dlatego ciągle planuje nowe cele swoich eskapad, z których zawsze przywozi coś oryginalnego. Marzy o podróży do Afryki i uczestnictwie w prawdziwym safari.

 

 
 
 
 
Do góry!   Drukuj!   Mapa serwisu!
Nasz profil na Facebooku!  
Copyright © 2009-2013 Fundacja Likejon
Lublin, Warszawa, Kraków, Rzeszów, Białystok, Kielce, Radom - od nas to rzut moherowym beretem!